Historie sezónních výsledků mistrovských utkání ve stolním tenisu a výsledků z turnajů
1. ročník rok 2012
1. František Smíšek st. TJ Slavoj Pacov RSST Pelhřimov
2. Milan Hromádka TJ Osek RSST Strakonice
3. Jakub Jeníček SKST Kamenice nad Lipou RSST Pelhřimov
2. ročník rok 2013
1. Ondřej Fiala TJ Sokol Studená RSST Jindřichův Hradec
2. Filip Korbel mladší SF SKK EL Nino Praha Pražský SST
3. Filip Korbel starší TJ Sokol Černovice-Polesí RSST Pelhřimov
3. ročník rok 2014
1. Milan Zajíc TJ Spartak Pelhřimov RSST Pelhřimov
2. Filip Nacházel TJ Spartak Pelhřimov RSST Pelhřimov
3. Miloslav Schwarz TJ Sokol Studená RSST Jindřichův Hradec
4. ročník rok 2015
1. Filip Korbel mladší SK Polesí RSST Pelhřimov
2. Jaromír Kříž TJ Sokol Jemnice RSST Třebíč
3. Vendula Tenglová SKST Kamenice nad Lipou RSST Pelhřimov
5. ročník rok 2016
1. Vendula Tenglová SK Kamenice n/L RSST Pelhřimov, Jiří Černý TJ Blatná RSST Strakonice
2. Pavlík Michal a Milan Zajíc TJ Spartak Pelhřimov RSST Pelhřimov
3. Filip Korbel mladší a starší SK Polesí RSST Pelhřimov
6. ročník rok 2017
1. Vávra Michal SK Pedagog České Budějovice - Bauer Miroslav TTC Libín Prachatice z.s.
2. Aleš Novák TJ Jiskra Havlíčkův Brod - Bártík Tomáš TJ Jiskra Havlíčkův Brod
3. Málek Tomáš SF SKK El Niňo Praha- Sokol Michal TJ CHS Chotěboř
4. Mádr Miloslav TJ Sokol Studená - Jadrný Šimon HB Ostrov Havlíčkův Brod
7. ročník rok 2019
1. Bauer Miroslav Union Sparkasse Waizenkirchen - Ondřej Doležal Sokol Studená
2. Korbel Filip ml. Sokol Studená - Šindelář Radim Sokol Studená
3. Dobiáš Ladislav DDM Soběslav BANES - Hložek Tomáš DDM Soběslav BANES
4. Jakub Jeníček SK Kamenice nad Lipou - Stanislav Zápotočný SK Kamenice nad Lipou
Historie výsledků turnajů Okresního přeboru jednotlivců konaných v Kamenici nad Lipou
Jednotlivci dospělí rok 2014
1. Filip Nacházel TJ Spartak Pelhřimov RSST Pelhřimov
2. Ing. Stanislav Zápotočný TJ Spartak Pelhřimov RSST Pelhřimov
3. Jakub Jeníček Kamenice nad Lipou RSST Pelhřimov
Jednotlivci dospělí rok 2015
účast 57 sportovců
muži:
1. Filip Korbel ml.
2. Filip Nacházel
3. František Jelínek
ženy:
1. Jarmila Fenclová
2. Anna Zábojová
3. Veronika Mračková
čtyřhra:
1. Filip Korbel ml., Oldřich Jareš
2. Viktor Fuk, Petr Marek
3. Filip Korbel st., Jiří Hanzálek
smíšená čtyřhra:
1. Veronika Mračková, Ondřej Pros
2. Anna Zábojová, Ondřej Zelenka
3. Martina Jelínková, Miroslav Klapp
Jednotlivci dospělí rok 2016
účast 28 sportovců
muži:
1. Stanislav Zápotočný
2. Jakub Jeníček
3. Petr Kmoch
ženy:
1. Jarmila Fenclová
2. Veronika Mračková
3. Anna Zábojová
čtyřhra:
1. Jakub Jeníček, Stanislav Zápotočný
2. Lukáš Duda, Ondřej Zelenka
3. Vít Brukner, Martin Kubát
smíšená čtyřhra:
1. Jarmila Fenclová, Jakub Jeníček
2. Veronika Mračková, Vít Brukner
3. Anna Zábojová, Ondřej Zelenka